wtorek, 13 stycznia 2015

Sukienki xxl na studniówkę


Niestety przyszło nam żyć w czasach, kiedy otyłość dotyczy prawie nas wszystkich. Studniówka to czas dla młodych kobiet, kiedy chcą wyglądać szczególnie elegancko i pięknie w tę jedną, niepowtarzalną noc. Nie chcemy się zaprezentować się w stroju jaki nosimy na co dzień. Najlepsze w takim przypadku okażą się sukienki dla puszystych na studniówkę. 
Na szczęście nie potrzeba się zamykać w swoich domach i spędzać czasu przed komputerem. Stosując niektóre z prostych sztuczek, każda z nas może założyć modne sukienki wieczorowe dla puszystych i nie wyglądać w nich gorzej od szczupłych pań. Trzeba jedynie przestrzegać kilku zasad. 

Garsonka Aleviki - sklep mylady.pl - 267,00 pln


Suknia Alessandra - sklep mylady.pl - 189,00 pln


Jeśli masz większy brzuszek, to nie dla ciebie będzie odzież, wyposażona w szerokie pasy. Zamiast nich zdecyduj się na inne akcesoria, odwracające uwagę od miejsc, w których posiadasz nadmiar tkanki tłuszczowej. Spróbuj znaleźć takie sukienki wieczorowe xxl, które mają jednolity kolor w górnej i dolnej części, a nie są połączeniem dwóch oddzielnych kolorów. Suknia Scarlet - sklep mylady.pl - 169,00 plnWyglądanie młodo i pięknie jest marzeniem każdej z nas. Można te marzenia realizować, bez przejmowania się tym, że posiadamy więcej kilogramów niż nasze koleżanki. Mądrze dobrane stroje to gwarancja dobrego samopoczucia i atrakcyjnego wyglądu na co dzień.

2 komentarze:

  1. Oferujecie piękne sukienki, dopiero teraz odkryłam Was i jestem urzeczona.Jest tylko jedno "ale", wiem,że lepiej wyglądam w ciemniejszych kolorach, ale w ofercie nie macie sukni Alessandra w kolorach fiolet, bakłażan cz ciemny szmaragd. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Sukienki na studniówkę i w ogóle sukienki dla puszystych wcale nie są jakimś dużym wyzwaniem, nie teraz gdy tak wielu projektantów wychodzi na przeciw oczekiwaniom kobiet o większych kształtach. O sukienkach dla puszystych na różne okazje można poczytać chociażby na http://mag.net.pl/sukienki-dla-puszystych-to-pewnosc-siebie-komfort-i-swoboda/ i nie trzeba się przejmować tym, że nie znajdzie się na siebie nic odpowiedniego - na pewno się znajdzie i będzie się wyglądało ślicznie.

    OdpowiedzUsuń