niedziela, 29 listopada 2015

Moda dla puszystych kobiet.

Nie każdy może się cieszyć szczupłą sylwetką. Jednak nie oznacza to, że wszystkie osoby zaliczające się do kategorii puszystych, skazane są na niemodne i nieatrakcyjne ubrania. Wręcz przeciwnie. Wystarczy zastosować kilka prostych sztuczek, aby odzież xxl wyglądała równie ciekawie, jak ubrania dla szczupłych. 


Sklep Mylady.pl - kurtka pikowana 244,00 pln


Wybierając ubrania w rozmiarach xxl, zawsze warto stawiać na ciemne kolory. Atrakcyjna moda xxl dla kobiet puszystych to taka, która posiada doskonale zachowane proporcje. Jednym z lepszych sposobów na optyczne wyszczuplenie sylwetki, są stożkowe spodnie. Mogą to być nawet jeansy, które dobrze wyglądają na każdej dziewczynie. Kupując spodnie w większych rozmiarach, trzeba pamiętać o tym aby posiadały wysoki stan. Proste lub lekko rozszerzające się ku dołowi nogawki spodnie wydłużają nogi, przez co wyglądają na dłuższe niż są w rzeczywistości. 
Sklep Mylady.pl - Spodnie dzianinowe Cesna - 87,20 pln


Dodatkowo, uzupełniającym akcentem mogą być botki na niewielkim obcasie, dodające całej sylwetce lekkości. Efekt będzie piorunujący dla wszystkich osób, które zobaczą tak ubraną kobietę.

2 komentarze:

  1. Ciekawy wpis i zwłaszcza pierwsza stylizacja jest interesującą.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ubrania w rozmiarze XXL nie zawsze muszą być smutne i ciemno. Czasami warto wybrać coś kolorowego, unikatowego, wielobarwnego i mazanego :)

    OdpowiedzUsuń